Ustawka pod stadionem Chemika Kędzierzyn-Koźle. Jest nagranie bitwy i oświadczenie klubu [VIDEO]

fot. screen

Do bitwy pomiędzy pseudokibicami Chemika Kędzierzyn-Koźle i Odry Opole doszło przed stadionem w Kędzierzynie-Koźlu. 

W tzw. ustawce 17 sierpnia br. brało udział co najmniej kilkudziesięciu półnagich,  zamaskowanych mężczyzn, którzy później rzucili się do ucieczki przed interweniującą policją.

Do spotkania pseudokibiców doszło w sobotę, w trakcie meczu czwartej ligi pomiędzy miejscowym Chemikiem a LZS Skorogoszcz. Ustawka rozegrała się pod stadionem. Zarząd miejscowego klubu wydał oświadczenie:

W obliczu pojawiających się w mediach informacji na temat chuligańskich wybryków na ulicach naszego miasta – Klub TS Chemik odcina się od wszelkich aktów przemocy i z całą stanowczością je potępia…

Mecz na Stadionie Kuźniczka pomiędzy Chemikiem a rywalem ze Skorogoszczy przebiegł w spokojnej, rodzinnej, sportowej atmosferze… 

Zarząd Klubu TS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle

Pseudokibice rzucili się do ucieczki, gdy spostrzegli nadjeżdżającą policję. Prowadzono pościg za kilkoma samochodami, z których jeden staranował radiowóz.

Jak informuje policja, przy zatrzymanych znajdowano narkotyki oraz niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze pracują nad identyfikacją pozostałych osób biorących udział w ustawce.

Źródło: kk24.pl

9 KOMENTARZE

  • Kto wygrał Chemik czy Odra ? chyba to najważniejsze 🙂
   Ogólnie widać gołe garście, bez większych ofiar, co to kogo obchodzi, niech się tłuką, byleby szkody pokryli, a i koszty leczenia niech sami pokryją.

 1. Policja niepotrzebnie ten radiowóz straciła i teraz jeszcze dokłada czas. Wystarczy popatrzeć na spokojnie przejeżdżającego rowerzystę, że nic wielkiego się nie działo.

 2. Kto wygrał Chemik czy Odra ? chyba to najważniejsze 🙂
  Ogólnie widać gołe garście, bez większych ofiar, co to kogo obchodzi, niech się tłuką, byleby szkody pokryli, a i koszty leczenia niech sami pokryją.

  • Na filmie wygrywa drużyna bez koszulek. Teraz spostrzegłem, że jest to policyjne nagranie. Szkoda, że policja na nagrywaniu nie poprzestała – szkód byłoby mniej.

 3. NIe rozumiem po co ta policja? Chcą się napi—ać między soba ? Proszę bardzo… Póki nie robią krzywdy postronnym to nie widzę przeciwwskazań. Tylko miejsce niefortunnie wybrane 😉 Wstrzymali ruch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here