Ustawka pod stadionem Chemika Kędzierzyn-Koźle. Jest nagranie bitwy i oświadczenie klubu [VIDEO]

fot. screen
Reklama / Advertisement

Do bitwy pomiędzy pseudokibicami Chemika Kędzierzyn-Koźle i Odry Opole doszło przed stadionem w Kędzierzynie-Koźlu. 

W tzw. ustawce 17 sierpnia br. brało udział co najmniej kilkudziesięciu półnagich,  zamaskowanych mężczyzn, którzy później rzucili się do ucieczki przed interweniującą policją.

Do spotkania pseudokibiców doszło w sobotę, w trakcie meczu czwartej ligi pomiędzy miejscowym Chemikiem a LZS Skorogoszcz. Ustawka rozegrała się pod stadionem. Zarząd miejscowego klubu wydał oświadczenie:

W obliczu pojawiających się w mediach informacji na temat chuligańskich wybryków na ulicach naszego miasta – Klub TS Chemik odcina się od wszelkich aktów przemocy i z całą stanowczością je potępia…

Mecz na Stadionie Kuźniczka pomiędzy Chemikiem a rywalem ze Skorogoszczy przebiegł w spokojnej, rodzinnej, sportowej atmosferze… 

Zarząd Klubu TS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle

Pseudokibice rzucili się do ucieczki, gdy spostrzegli nadjeżdżającą policję. Prowadzono pościg za kilkoma samochodami, z których jeden staranował radiowóz.

Jak informuje policja, przy zatrzymanych znajdowano narkotyki oraz niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze pracują nad identyfikacją pozostałych osób biorących udział w ustawce.

Źródło: kk24.pl

Reklama / Advertisement