Magda Gessler szczera do bólu. Sprawdź, co sądzi o Polakach

Magda Gessler. / foto: Instagram
Magda Gessler. / foto: Instagram
Reklama / Advertisement

Magda Gessler zdradziła nieco swoich sekretów rodzinnych. Przy okazji powiedziała co myśli o Polakach. Jej słowa mogą być kontrowersyjne dla wszystkich fanów celebrytki.

Magda Gessler jest nie tylko znaną restauratorką i gwiazdą telewizji. Jest ona bowiem również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nierzadko odpowiada na swoim profilu na Instagramie także na pytania internautów.

Ostatnio Gessler udzieliła wywiadu dla magazynu „Pani”. Opowiadała m.in. jak przyjechała do Polski po śmierci męża w 1990 r.

– Miałam tysiące pomysłów i pieniądze po mężu. Poznałam braci Gesslerów, wkrótce urodziłam Larę. Rozkręciłam pierwszą restaurację w Warszawie, ale po narodzinach córki nie wszystko układało się tak, jak sobie wymarzyłam. (…) Wszyscy na mnie pluli, rzucali obelgi. (…) Ta sytuacja otworzyła mi oczy, dodała sił i determinacji w walce o miejsce, któremu poświęciłam tyle czasu – wspomina celebrytka.

Gessler wypowiedziała się również na temat swojej córki Lary.

– Jest mądrzejsza ode mnie, racjonalna. (…) Ubóstwiam swoją córkę. Podoba mi się, jak się rozwija, jakie podejmuje decyzje, że dba o siebie – zdradza.

Restauratorka odniosła się także do programu „Kuchenne rewolucje”, którego jest gwiazdą.

– W Polsce wielu osobom wydaje się, że prowadzenie restauracji to nie jest żadna sztuka. Lokal, linia kredytowa i jedziemy – bez żadnej wiedzy i przygotowania – mówi Gessler.

Celebrytka wyznała także czego dowiedziała się o Polakach przy okazji kręcenia programu.

– Polacy są biedni – mówi wprost restauratorka.

Źródło: „Pani”

Reklama / Advertisement