Dziennikarka TVN rzuca wszystko i wyjeżdża na Zanzibar

Katarzyna Werner / Fot. Facebook/Kasia Werner
Katarzyna Werner / Fot. Facebook/Kasia Werner
Reklama / Advertisement

Katarzyna Werner w sobotnie przedpołudnie pożegnała się z widzami TVN24. Obchodząca 20-lecie pracy zawodowej dziennikarka rzuca wszystko i – przynajmniej na razie – wyprowadza się do Afryki. Ma tam prowadzić wraz z mężem hotel na Zanzibarze.

Prezenterka telewizyjna wzięła bezterminowy urlop. Nie wyklucza zatem, że w przyszłości wróci do TVN-u, ale na razie nie jest w stanie przewidzieć czy oraz ewentualnie kiedy to nastąpi.

W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje z mężem jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację marzeń – argumentowała na łamach „Press” dziennikarka.

Współpracownicy Werner w nieoficjalnych rozmowach przyznawali, że o planach prezenterki słyszeli od kilku miesięcy, ale dopiero pod koniec lipca informacja stała się „oficjalną”. Tym największym marzeniem Werner jest prowadzenie własnego hotelu na Zanzibarze.

Katarzyna Werner od 10 lat jest związana z TVN24. Aktualnie prowadzi program „Wstajesz i wiesz”, a wcześniej była prezenterką programu „Polska i świat” oraz kanału TVN 24 BiS. Przed TVN-em pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła poranne i popołudniowe wydania „Wiadomości”. Karierę zaczynała natomiast w regionalnym oddziale TVP w Poznaniu.

Reklama / Advertisement