Europa skrywa bazy obcych? Znany ufolog jest pewien, że to sprawka NASA [VIDEO]

Istota pozaziemska/fot. ilustracyjne/fot. Beckie/CC BY 2.0/Flickr
Istota pozaziemska/fot. ilustracyjne/fot. Beckie/CC BY 2.0/Flickr
Reklama / Advertisement

Scott C. Waring, znany ufolog uczynił mocny zarzut pod adresem NASA. Jest on przekonany, że amerykańska agencja ukrywa bazy obcych na Europie. Waring opublikował zdjęcia księżyca Jowisza jako dowód swojej tezy.

Waring jest znany z przedstawiania mocnych, nieraz kontrowersyjnych teorii dotyczących kosmosu. Wielokrotnie już wskazywał na życie pozaziemskie.

Teraz ufolog wziął na celownik Amerykańską Agencję Kosmiczną. Jego zdaniem, NASA ukrywa obecność baz obcych na Europie, jednym z księżyców Jowisza.

Waring zwraca uwagę na czarne plamy na zdjęciach księżyca. – Właśnie znalazłem coś absolutnie oszałamiającego na księżycu Europa – poinformował ufolog. – Niezwykłe kąty proste, ogromny kadłub i duże otwory w środku, być może do dokowania obcych statków. Dwa długie skrzydła, po jednym z każdej strony. To wielcy faceci – o długości około 20 mil – dodał.

Zdaniem naukowca, publikowanie wyłącznie czarno-białych zdjęć księżyca ma na celu utrudnienie zwykłym ludziom dostrzeżenie tych faktów.

Czarno-biały jest trudniejszy do zobaczenia niż kolor. Może NASA celowo wykorzystuje taki układ kolorów, aby zataić informacje na temat istnienia obcych na Europie. Księżyc Jowisza powinien mieć tę lodową powierzchnię nad wielkim słonym oceanem. Na Europie istnieje wiele innych anomalii, takich jak ogromne wąwozy, które mogą być tunelami nad ziemią – ocenia ufolog.

Europa to jeden z 79 księżyców Jowisza. – Jest wiele innych księżyców, nie mamy jednak ich zdjęć, ponieważ NASA nie chce się nimi dzielić. Jestem pewien, że zostały one sfotografowane – podsumował Waring.

Źródła: youtube.com/o2.pl

Reklama / Advertisement