„Gazeta Wyborcza” niszczy lokalny biznes tylko dlatego, że wsparł go Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski/fot. Facebook The Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski/fot. Facebook The Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski podzielił się w mediach społecznościowych historią pełną pogardy i nienawiści ze strony miłujących tolerancję i otwartość. Według podróżnika „Gazeta Wyborcza” niszczy mały, prywatny, lokalny biznes tylko dlatego, że piekarz zakupił zdrowe żyto od Cejrowskiego, a nie od kogoś innego.

Historia dotyczy piekarni „Machela” w Kłodzku niedaleko granicy z Czechami. 12 września w lokalu odbędzie się uroczysta premiera chleba kolonialnego, a wydarzenie uświetni swoją obecnością Wojciech Cejrowski. To nie spodobało się „Gazecie Wyborczej”.

GazWyb niszczy mały, prywatny biznes, który chce sprzedawać chleb ze zdrowego żyta tylko dlatego, że to zdrowe żyto pochodzi z pola Cejrowskiego, którego Wyborcza nienawidzi – pisze Cejrowski.

„To działa na „Wyborczą” prawie jak woda święcona”

Podróżnik opisał skandaliczne praktyki, którymi posłużyła się „Wyborcza”, aby oczernić samego Cejrowskiego i przy okazji zgnoić piekarnię.

Nasłali więc bandę troli na piekarnię, nie na Cejrowskiego. Niszczą piekarnię, nie Cejrowskiego. Trole wypisują swoje nienawistne pierdoły na profilu piekarni, a Wyborcza na bazie własnej ustawki konfabuluje newsy o tym jak to Kłodzko nienawidzi Cejrowskiego – opisuje.

Wredny i agresywny margines społeczny (środowisko wyborczej) nie radzi sobie z popularnością Cejrowskiego, frekwencją na występach, czytelnictwem książek, oglądalnością BOSO – to działa na Wyborczą prawie jak woda święcona. Stąd ustawki, pompowanie “protestów”, żeby wygenerować i karmić wrogość wobec Cejrowskiego, a zakłamywać i blokować rozrost jego popularności. Ale to nudne oczywistości – wskazuje.

Ostro skomentował postawę „Wyborczej”. – GW-terrorystów jest garstka i udaje im się gnoić Bogu ducha winnego piekarza tylko dlatego, że nas – normalnych ludzi – tam nie ma. Nas tam nie ma, bo my mamy swoje życie, a szmaciarze nie mają – ich życiem jest kompulsywne psucie Polski i gnojenie Polaków.

Cejrowski zwrócił się z apelem do internautów, by zorganizowali akcję wspierającą polski biznes. – Prosimy więc Państwa – normalnych Polaków, ludzi dobrej woli – o udanie się na profil piekarni, który obleźli kompulsywni hejciarze z obory GW, celem odtrolowania tego miejsca – napisał.

Wskazał również miejsce, w którym można dokonywać wpisów. Jeśli ktoś chce wesprzeć zaatakowaną piekarnię, może to zrobić tutaj.

23 KOMENTARZE

 1. Chleb kolonialny to idiotyczna nazwa. Kolonializm był przyczyną śmierci milionów ludzi.

  Dlatego zresztą prawiczki tęsknią za XIX wiekiem gdy Polska była skolonizowana przez Rosjan, Niemców i Austriaków i nienawidzą demokracji.

   • Rozumiem że nie miałbyś nic przeciwko gdyby w Niemczech ktoś otworzył piekarnię „hitlerowską”?

   • A co mi do tego? Niech sobie otwiera, jego interes. Polska nie miała kolonii, więc nazwa „kolonialny” (zastąpiona przez komuchów „delikatesami”) nie ma takiego znaczenia, jak w krajach imperialnych. Niech się tam wstydzą za swoją historię.
    I nie używaj słowa „rozumiem”, bo zupełnie do Ciebie nie pasuje.

   • Pysiu, zabezpieczyć to ty się możesz co najwyżej przed seksem z dziewczyną (czy tam chłopakiem, diabli wiedzą, co tam wolisz).

    Zarejestruj sobie ksywę w europejskim urzędzie patentowym, a potem ścigaj wszystkich na całym świecie którzy skomentują jakiś post jako Kozorro:)

   • No właśnie o to mi chodziło, żeby taki farfocel, nie podpisywał się, jak ja, tylko pierdy swojej nikczemnej umysłowości firmował swoją ksywką. Nie jest to chyba aż tak skomplikowane dla programisty.
    Zauważ, farfoclu, że nie występuję przeciwko temu, żebyś swoją głupotą się tu wykazywał.

   • Ja ci, farfoclu, też nie bronię wykazywać się swoją głupotą. Ba, nawet pozwalam ci to pod moim nickiem wspaniałomyślnie robić. Nawet nie karzę dodawać ci w nim „ten głupszy Kozorro”.

  • Sprzedał? Umieszczali jego wizerunek na plakatach bez jego zgody, cwaniaki. Facet się zirytował, a może i już nie chce mieć nic wspólnego z tak tragicznymi politykami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here