Karta nieboszczyka w Kołobrzegu! Szokująca promocja w zakładzie pogrzebowym

Pogrzeb. Foto: Pixabay
Pogrzeb. Foto: Pixabay

Kołobrzeg to kolejne miasto, które wprowadziło „kartę mieszkańca”. Osoby, które już ją otrzymały, mogą liczyć na bardzo ciekawą promocję. Oferuje ją jedna z miejscowych firm pogrzebowych.

Zniżka obowiązuje od sierpnia i już przyciągnęła pierwszych klientów. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług firmy pogrzebowej, która przystąpiła do programu, mogą liczyć na 35-procentową bonifikatę.

– Zniżki udzielamy za okazaniem karty, której posiadaczem był jeszcze zmarły albo której właścicielem jest ktoś z jego rodziny. To działa i mieliśmy już klientów, którzy skorzystali z naszych usług ze względu na upust w cenie usług pogrzebowych. Maksymalnie można przyoszczędzić 35 procent z ceny wyjściowej, a ta wynosi średnio ok. 3 tys. zł bez kosztów związanych z wykupem miejsca na cmentarzu – powiedział właściciel firmy.

Co więcej, właściciel nie widzi niczego niestosownego w swojej ofercie. Z kolei Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego ratusza, przyznał, że miasto nie postawiło żadnych warunków firmom, które chciały przystąpić do programu.

Zdaniem kołobrzeskich włodarzy, „karta mieszkańca” ma na celu zapewnienie realnych oszczędności. Im więcej podmiotów przystąpi do tego programu, tym lepiej dla wszystkich kołobrzeżan.

Źródło: se.pl