Chciał się dostać do wymarzonej Ameryki. 32-letni Hindus zmienił się w starca

32-latek przebrany za hinduskiego starca Źródło: Twitter

Biała broda, okulary jak denka od słoików i wózek inwalidzki. Taki niepozorny staruszek przyjechał na lotnisku w Delhi. Według paszportu miał 91 lat. Okazało się jednak, że jest to 32-latek z fałszywą tożsamością.

Mężczyzna chciał się dostać do Nowego Jorku. Według okazanego na lotnisku paszportu urodził się w 1928 roku i nazywał się Amrik Singh.

Rzeczywiście łatwo było się na to nabrać. Przebranie 32-letniego Hindusa zostało wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły: zmarszczki, biała broda, okulary i wózek.

Ochroniarze dostrzegli w nim jednak „młodzika”. Strażnik zauważył, że choć głowa starca pokryta jest siwizną, to nasady włosa są ciemne, co oznaczało, że były farbowane.

Po dogłębniejszych oględzinach odkryto prawdę. „Dziadkiem” okazał się Jayesh Patel, 32-letni mieszkaniec stanu Gudżara.

Zostanie on oskarżony o próbę nielegalnego przekroczenia granicy i posługiwanie się fałszywą tożsamością.

Źródło” Twitter/Polsat News

3 KOMENTARZE

  1. Nie ulega wątpliwości, że PiS tylko w retoryce jest propolski i patriotyczny. Potrafią jedynie szumnie obchodzić kolejne rocznice i odsłaniać pomniki i muzea budowane za zrabowane nam pieniądze, ale wystarczy żeby np. Żydzi czy Amerykanie tylko zmarszczyli brew i już w podskokach padają im do stóp.

  2. Stany Zjednoczone powinny Hindusom tak samo jak Polakom obiecac zniesienie wiz. Wtedy spokojnie beda czekac na to zniesienie i nie beda sie przebierac. A tak na marginesie to znam Hindusow ktorzy z amerykanskiego raju zdecydowali sie wracac do domu, do Indii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here