PiS nie chce ruszać pedofilów? Terlecki: „Jutro wniosek o przerwę w posiedzeniach Sejmu”. Winnicki: „Boją się głosowania nad »Stop Pedofilii«”

Robert Winnicki, Ryszard Terlecki i Jarosław Kaczyński/fot. YouTube/wRealu24/PAP
Robert Winnicki, Ryszard Terlecki i Jarosław Kaczyński/fot. YouTube/wRealu24/PAP

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poinformował w rozmowie z PAP, że na poniedziałkowym prezydium Sejmu zostanie złożone wniosek o przerwanie w środę posiedzenia Sejmu i wznowienie go 15 października. Chwilę wcześniej lider Konfederacji poseł Robert Winnicki ostrzegł, że to może się wydarzyć. – PiS boi się czwartkowej debaty i piątkowego głosowania nad obywatelskim projektem #StopPedofilii – poinformował Winnicki.

Najbliższe i zarazem ostatnie w tej kadencji posiedzenie Sejmu rozpocznie się w środę i planowane było do piątku. Zgodnie z wnioskiem PiS, posiedzenie miałoby potrwać jeden dzień i zostać dokończone 15 października.

Kilka minut przed udostępnieniem depeszy z tą informacją, poseł Robert Winnicki ostrzegł, że tak może się wydarzyć.

Jeśli prawdą jest, że posiedzenie Sejmu miałoby być przesunięte na 15.10 (a takie wieści dobiegają przed posiedzeniem prezydium), czyli już po wyborach, to powód znajduję jeden – PiS boi się czwartkowej debaty i piątkowego głosowania nad obywatelskim projektem #StopPedofilii – napisał na Twitterze lider Konfederacji.

Ten projekt to m. in. bardzo mocne uderzenie w działalność środowisk dewiacyjnych. A jak wiadomo rządzący walczą z tęczową propagandą… wyłącznie słowami. Zdecydowanych kroków przez cztery lata nie podjęli i nie podejmą – dodał Winnicki.

Źródła: PAP/twitter.com/nczas.com

14 KOMENTARZE

 1. Pisowcy zdaje się wychodzą z założenia, że zwalczenie czegokolwiek podkopywałoby rację ich istnienia, więc robią wszystko tak, żeby obyło się bez efektu końcowego.
  To jest komplement z mojej strony w ich kierunku, bo w głębi duszy mam ich za zwykłych nieudaczników.

   • Aleś się teraz wkopał, miernoto. Przeczytaj całe zdanie, którego wycinek tak Cię rozochocił.
    Kłamliwej małpie już go podałem (i od tego momentu zacząłem toto nazywać kłamliwą małpą), ale już na takie frajerstwo nie będę czasu marnował. Znajdź i zawstydź (zakładam, że znasz to uczucie) się sam.

   • Manipulacje to są w wydaniu Winnickiego, który puszcza w eter bzdurne sugestie. Korwin naprawdę powiedział, co powiedział, więc jak już dla kogoś temat pedofilii będzie niewygodny, to dla Korwina, bo mu to wypomną.

   • No przykro mi Kozorro, ale póki sam się nie ogarniesz, to twoje zdanie będzie miało dość małe znaczenie:)

    P.S. A co do Korwina, to nie podniecam się jednym zdaniem, bo wiem że fragment z tytułu jest akurat wyjęty z zupełnie innego kontekstu, podniecam się całym artykułem Korwina z jego bloga, który czytałem z którego taki wniosek wyciągam i paru innych jego wypowiedzi w tym temacie. Naprawdę, Kozorro, są ludzie ogarnięci, weryfikujący informację, a nie łykający powierzchowny kit, jak ty.

  • Loty obniżasz, Tekluniu. Wcześniej coś przynajmniej próbowałaś perorować, bzdurnie bo bzdurnie, ale ambicja była, a teraz tylko inwektywy ci zostały…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here