Adam Szejnfeld – szaleniec w BMW! Pędził w terenie zabudowanym ponad 100 km/h!

Adam Szejnfeld. Foto: Facebook
Adam Szejnfeld. Foto: Facebook

Adam Szejnfeld, który kandyduje do Senatu z list Koalicji Obywatelskiej, stracił prawo jazdy. Polityk pędził w terenie zabudowanym ponad 100 km/h nie licząc się z niebezpieczeństwem, które w ten sposób stworzył.

Informacja ta została podana jako pierwsza przez TVP Info. Szejnfeld został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że gnał swoim BMW w terenie zabudowanym 101 km/h.

Oznacza to, że przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h, za co został ukarany pozbawieniem prawa jazdy na trzy miesiące,10 punktami karnymi oraz mandatem w wysokości 500 zł.

Swoim wyczynem Szejnfeld pokazał, że za nic ma zasady ruchu drogowego i nie liczy się z bezpieczeństwem innych jego uczestników. Nie przejął się również tym, że media co jakiś czas donoszą o kolejnych piratach drogowych, którzy stanowią śmiertelne zagrożenie.

Adam Szejnfeld to jeden z najbardziej znanych polityków Platformy Obywatelskiej, w przeszłości reprezentował Unię Wolności. W latach 2007-2009 był on sekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki, później eurodeputowanym. Obecnie pirat drogowy Szejnfeld kandyduje z ramienia Koalicji Obywatelskiej do Senatu.

17 KOMENTARZE

  1. jakiż przystojna menszczyzna,jakiż piekny,szeroki uśmiech,i jakie ząbki bielusieńkie,,uuuuuuuu,sporo kaski cz mieć,by pochwalić się takim dziełem proktologa

  2. Ten to przynajmniej swojego nazwiska nie ukrywa i nie udaje, że go się wstydzi. Reszta bez większych zmian i nic nie zaskakuje u tego plemienia stepowego. I tacy to właśnie „polacy” rządzą się u nas, pokazują co rusz cechy charakterystyczne dla swojego plemienia, i to wszystko jest przypisywane Polakom! Jak długo jeszcze będą tacy panoszyć się w NASZYM! kraju i wszystko niszczyć!? Jak długo!?

  3. moja znajoma pisała magisterkę: pochodzenie nazwisk i coś tam,miała dostęp do różnych akt kościelnych katolickich,prawosławnych,unickich( jest na naszym terenie parafia unicka),bardzo wielu ludzi,nawet nie podejrzewa,że ma inne pochodzenie

  4. Szejnfeld co uciekł z Szamocina. Popytajcie miejscowych co to za ziółko jest. Na śmietnik historii a nie do parlamentu. Kóz bym nawet mu nie pozwolił pasać.

  5. ciekawe, wyjaśnili już sprawę, kto z PO brał udział w gwałcie zbiorowym na żonie jednego takiego mafijnego szefa, który taktownie umarł i nie dorwał zwyrodnialców, żeby z nimi wyjaśnić, raz do końca, co i jak?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here