Berkowicz zmasakrował przeciwników w debacie na antenie TVP Kraków! Mocne wystąpienie [VIDEO]

Konrad Berkowicz/Fot. Instagram
Konrad Berkowicz/Fot. Instagram

Konrad Berkowicz dał prawdziwe show w debacie „jedynek” w TVP Kraków. Część czasu wykorzystał na przedstawienie opinii publicznej, jak wyglądają media publiczne w Polsce i ile razy przedstawiciel Konfederacji był do niej zapraszany. Zdecydowanie opowiedział się również za obniżeniem kosztów pracy.

TVPiS stara się zamilczeć istnienie Konfederacji i to, że mamy szansę na dobry wynik. Dlatego, że wówczas nie będzie miało PiS większości i nie będzie mógł realizować swojego bolszewickiego programu – powiedział ostro Berkowicz.

Prowadzący próbowali reagować, ale nawet oni nie mogli obronić stwierdzenia, że Konfederacja w ogólnopolskich mediach TVP po prostu nie istnieje. Twardych danych, które zaprezentował Berkowicz, podważyć się nie da.

Padło pytanie, czy Berkowicz widzi jakiś punkt programu u konkurencji politycznej, który chciałby wdrożyć u siebie. – Problem polega na tym, że gdybym znalazł u jednych, to znalazłbym u wszystkich. Tutaj siedzi PiS, PO, SLD, PSL. To są partie, które od dawna tworzą ten system (…) i zgadzają się co do ogólnego kształtu systemu – wskazał.

Były również konkretne wyliczenia o opodatkowaniu pracy. Berkowicz wprost nazwał system „złodziejskim”, który wysokimi podatkami łupi ciężko zarobione pieniądze Polaków. Pełne nagranie do obejrzenia poniżej.

28 KOMENTARZE

  • W gimnazjalnym konkursie krasomówczym to ów młodzieniec może i by kogoś „rozjechał”, ale w poważnej debacie politycznej? Z czym do ludzi!

 1. Widzę,że najważniejsze są nazwiska.Tacy jak Muller,Szafernaker,Kanthak,Schreiber ze Zjednoczonej Prawicy mają czysto słowiańskie,polsko brzmiące nazwiska.Po drugiej stronie mamy Lubnauer,Szenjfeld,Scheuring-Wielgus,Neuman itp.Może obsrywator7 czy jakiś inny przygłup napisze coś na temat pochodzenia w/w osobników i odp….i się od Berkowicza.

 2. Jestem przekonany, że należy w – niemal – każdym wystąpieniu reprezentanta Wolności podać wpływy do budżetu z podatków dochodowych i poddanie ocenie podatników sytuacji po ich likwidacji, chodzi sprowokowanie dyskusji o tym co się dziać będzie po likwidacji tych podatków, bez dokonywania głupich sztuczek ze zwolnieniami dla niektórych pod jakimiś tam warunkami itd itp.
  I to byłoby rozwiązanie najlepsze!
  Lecz dla potrzeby uwzględnienia OGÓLNONARODOWEJ SOCJALISTYCZNEJ CIEMNOTY, należy iść na kompromis i atakować dotychczas rzadzące partie pytaniami: Dlaczego nie wprowadziliście kwoty wolnej od podatku dochodowego dla wszystkich, PIT (emeryci „hołubieni” przez ZSL („PSL”), CIT?
  I należy podawać tu propozycje; 120 tys. w stosunku rocznym i wskazywać nieubłaganym palcem na ile skłonni byliby przystać postawieni pod pręgierzem bardzo doświadczeni w sprawowani władzy, którym się zawsze wydawać będzie, że tylko oni mogą mieć te pieniądze do swojej dyspozycji.

 3. jest chyba dobrze, bo bezmózgie trolle z „bandy czworga” aż wychodzą z siebie, żeby tylko ośmieszyć KONFEDERACJĘ? z każdym ich debilnym wpisem ludziska coraz szerzej otwierają oczy; i zaczynają rozumieć „bieg” w stronę Wenezueli; Wenezueli, a nie Grecji; różnica jest zasadnicza; samodzielnie myślącym Polakom i pro-polskim mieszkańcom Polski, nie trzeba tego tłumaczyć; a debilom szkoda poświęcać nawet minuty; i sobie zakrzykniemy: „Polski i Polaków racja – tylko KONFEDERACJA”; podkreślmy wyraz „tylko”;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here