Patryk Jaki stwierdził, że NIE WOLNO głosować na Konfederację. Internauci nie mieli dla niego litości

Patryk Jaki i Sebastian Kaleta/fot. PAP/Rafał Guz
Patryk Jaki i Sebastian Kaleta/fot. PAP/Rafał Guz

Europarlamentarzysta, prominentny działacz PiS Patryk Jaki przychylił się do narracji Marka Jakubiaka. Ten na antenie TVP stwierdził, że Konfederacja Wolność i Niepodległość jest w stanie wejść w koalicję z każdym, nawet z Platformą Obywatelską i Lewicą, byleby zaszkodzić PiS.

Ostateczny powód, dla którego nie wolno głosować na Konfederacje. Dzięki nim Tusk i reszta może wrócić do władzy – popisał się pod twierdzeniem Patryk Jaki.

Od razu ruszyła lawina negatywnych komentarzy względem byłego kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Jeśli uszeregować je według „najpopularniejszych”, dominuje wyłącznie krytyka oszczerstw Jakiego.

Dobromir Sośnierz dziwi się, dlaczego nie obowiązuje już narracja o „ruskich onucach”. „A ja myślałem, że będziemy mieli koalicję z Putinem. Co się stało z narracją o ruskich trollach, ja się pytam?” – skomentował kandydat Konfederacji z okręgu katowickiego.

„Żegnam się z panem, panie pośle. Unlike – i doradzam to samo wszystkim samodzielnie myślącym” – to z kolei komentarz, który uzyskał najwięcej polubień. „Śledzić można, ale zaufanie ciągle spada. Pieniądze zmieniają” – zauważa w odpowiedzi internauta.

„Farmazony. Proszę wytłumaczyć dlaczego wycinacie Konfederacje zarejestrowaną jako ogólnopolski komitet wyborczy z debaty publicznej w mediach tvp?!” – pyta w komentarzu pan Łukasz.

Część internautów nie jest fanami Konfederacji, ale widzi ogromne zagrożenie w najnowszych socjalnych zapowiedziach PiS-u. „Nie przepadam za Konfederacją, ale „genialne” pomysły Prezesa w stylu podniesienia płacy minimalnej do 4k utwierdzają mnie w tym, żeby jednak na nich zagłosować” – zauważa jeden z nich.

„Panie Patryku. Oni przynajmniej mają jakieś pojęcie o gospodarce, bo Pana wiedza na ten temat, jak reszty Pana ugrupowania woła o pomstę do nieba” – wtóruje pan Rafał.

„Konfederacja to ostatnia deska ratunku dla tego zadłużonego i rozkradzionego kraju” – to inny z komentarzy zdobywający ogromną popularność.

Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook

Jako pierwszy narrację o możliwej koalicji Konfederacji z PO czy SLD zaczął kolportować Marek Jakubiak. Na pytanie zdziwionego redaktora Krzysztofa Ziemca, czy to naprawdę realne, kandydat Bezpartyjnych Samorządowców odpowiedział: – Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi – wypalił.

26 KOMENTARZE

  • Twoja mamełe musi być dumna z tego, że wydaliła na świat kolejnego mikrocefala, który zasilił szeregi PiSdobolszewii i za 2 szekle od wpisu popisuje się publicznie swoim wodogłowiem.

  • Mike, takim jak ty powinno się odbierać prawa wyborcze, to przez takich jak ty ten kraj wyglada jak wyglada.
   Wyłącz TVP i włącz myślenie.

   • A ty odstaw ten portal albo inne wRealu itp., może więcej zaczniesz rozumieć zamiast siać głupią propagandę.

  • 37-letni magister politologii znowu zabrał głos. Poprzednio w komisji ws prywatyzacji robił za znawce prawa rzeczowego. Jeszcze wcześniej, w komisji ws reformy egzekucji sądowej, robił za znawce procedury cywilnej I obrońce biednych dłużników których komornicy zmuszają do spacania zadłuzenia.

 1. Jaki to totalnik.Chce decydować o wszystkim i rozkazuje jak ludzie mają myśleć.To taki eunuchoildalny Hitlerek.Nie wolno głosować na „bandę czworga”.Widać,że tracą pewność siebie i zaczynają robić w pory.I bardzo dobrze.Komuchy na śmietnik historii.

 2. Jaki to totalniak.Chce decydować o wszystkim i rozkazuje jak ludzie mają myśleć.To taki eunuchoildalny Hitlerek.Nie wolno głosować na „bandę czworga”.Widać,że tracą pewność siebie i zaczynają robić w pory.I bardzo dobrze.Komuchy na śmietnik historii.

 3. Ot zwykły funkcjonariusz aparatu pisowskiej propagandy, który chciał zabłysnąć jako mąż stanu i obrońca pokrzywdzonych w aferze reprywatyzacyjnej, a okazał się pospolitą naturą. Nawet w PiS-ie się na nim poznali i dlatego wylądował na emeryturze jako poseł w PE

 4. Nie wolno? A od kiedy to znów komuniści w tym kraju decydują jak mamy głosować! Ostatnio w 1946 (3xTak) bojówki UB nawet biły tych co zagłosowali 3xNIE. Historia widać lubi się powtarzać.

 5. czy ten z dolnego zdjęcia jest ojcem tego z górnego zdjęcia? widać pewne podobieństwa w wyglądzie fizycznym, bo o wygadywanych głupotach, to nawet nie ma co dyskutować; ten sam ładunek emocjonalnej frustracji;

 6. Polak madry po szkodzie……tak,tak lubicie jak was uciskaja.. a to ruscy a to niemiaszki …jakos madrzy ludzie was raza jak piorun ….lepiej was okradac i ciemiezyc ,nic nie dawac !!!!!macie sami sobie dac rade ,wtedy jestescie super bo macie na co narzekac ….narzekalisce ze PO was okradala teraz narzekacie ze jest rozdawnictwo ……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here