Tak przywitali Kidawę-Błońską w Radomiu! Kompromitacja na całej linii [VIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska / Fot. PAP
Małgorzata Kidawa-Błońska / Fot. PAP

Małgorzata Kidawa-Błońska postanowiła powalczyć o głosy wyborców w Radomiu. W czasie spotkania z seniorami rozdawała nawet czujniki czadu. Sytuacja ta wymknęła się jednak spod kontroli i przerodziła w skandal oraz agitację wyborczą.

Telewizja wPolsce.pl uchwyciła w swoim nagraniu wystąpienie Kidawy-Błońskiej. Widać na nim mieszkańców Radomia, którzy nie kryli swojego zdumienia.

– Jestem zaszokowana, że jest to kampania wyborcza Koalicji Obywatelskiej. Ja przyszłam tutaj po czujnik dla niepełnosprawnej mamy. Nie przypuszczałam! Po co pierwsza zabiera głos! Trzeba było rozdać czujniki, zrobić szkolenie, a kto sobie życzy i ma jakieś pytania do pani marszałek, to jest już indywidualna sprawa. Koalicja wchodzi z butami w kampanię, w Radomiu! – powiedziała jedna z uczestniczek spotkania.

Tego rodzaju uwagi nie przeszkodziły jednak kandydatce Koalicji Obywatelskiej na premiera w dalszym rozdawaniu czujników. Co ważne, zostały one sfinansowane ze środków Radomia i były traktowane jako wyborczy gadżet.

Pomiędzy współpracownikami Kidawy-Błońskiej a mieszkańcami miasta miała miejsce ciekawa wymiana zdań, na temat, którego boją się politycy opozycji.

– Niestety nie namówi nas pani. Na pewno nie będziemy na panią głosować – powiedziała jedna z radomianek.

– Dlaczego? – pytali współpracownicy kandydatki KO.

– Bo rządziliście 8 lat i rozkradaliście wszystko po kolei – odpowiedziała bez chwili zastanowienia kobieta.

Jak zatem widać, sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej nie jest przygotowany do spotkań z wyborcami. Zachowania kandydatów są sztuczne i nieprzemyślane, co na pewno nie przysporzy nowych głosów.

Źródło: wpolityce.pl

20 KOMENTARZE

 1. Uprasza się wszystkie gamonie o umiejętne podszywanie pod innych. Zwłaszcza pod moją osobę! Takie z was miernoty i tchórze, że nawet nie macie pomysłu na swój podpis a z tchórzostwa kryjecie się pod cudzym pomysłem? Która fabryka was produkuje troliki?

 2. Co by nie mówić o PO, to akurat wybór Schetyny tym razem dość dobry. Pani Kidawa pochodzi z porządnej rodziny, ma doświadczenie i prezencję. Będzie ciekawie w październiku.

  P.S. Wszystkich gamoni – trollików ostatnio pode mnie się podszywających uprasza się o bardziej umiejętne tego robienie, albo o pisanie pod własnym pomysłem. Ściskam i całuję!

  • Ściśnij sobie j@j@ to może coś ci pomoże? Co ja gadam, co ja gadam!? Przecież taka wydmuszka nie ma j@j, bo to tylko żałosna podróbka:))) Masz problem POpaprańcu, bo ja o swoich sympatiach do partii i partyjek nie piszę z prostego powodu:)))
   Ps. Tylko na takich Gieniusi stać PO? Ha, ha!

   • Ha, ha! Głupiutki trolliku, do kobiety piszesz! Wydaje ci się, że kobiety mają „jaja”? A kto to cię głuptasku biologii uczył – pani Grodzka, pan Biedroń czy pan Rabiej może? Oszczędź sobie tego trollowania, bo żałosny jesteś!

   • Za głupi jesteś na to żeby udawać innych. Z kobietą masz tyle samo wspólnego co i z mężczyzną. Po prostu jesteś tylko taniutkim judaszowym srebrnikiem. Nic poza tym:))))

   • Ha, ha! Aleś ty głupiutki, trolliku? Co to za plemię takie szczególne, które takie miernoty wypuszcza? Kobietę to ty jedynie na rozkładówce w czasopiśmie o wiadomym przeznaczeniu mogłeś widzieć, nic poza tym:))))

 3. PiS i PO, to jedno i to samo, awers i rewers układu niszczącego Polskę. Głosowanie na te partie to spuszczenie głosu w kiblu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here