Grabarczyk z Konfederacji swoim spotem przejechał po polskiej scenie politycznej! „To możliwe. Przecież wystarczy nie kraść” [VIDEO]

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk
Donald Tusk i Jarosław Kaczyński/fot. Facebook Tomasz Grabarczyk
Reklama / Advertisement

Tomasz Grabarczyk, rzecznik prasowy Konfederacji i kandydat do Sejmu z listy w Łodzi opublikował fenomenalny spot wyborczy. Przypomina, jak wbrew zapowiedziom zarówno rząd PO jak i PiS podwyższał podatki i opłaty wobec obywateli. Użył też słynnego hasła „wystarczy nie kraść”.

Donald Tusk obiecywał, że będzie obniżał podatki. W rzeczywistości rząd PO-PSL podwyższył je aż 21 razy. PiS nie pozostał dłużny. W ciągu zaledwie jednego roku rządu Mateusza Morawieckiego 12 razy podwyższono lub wprowadzono nowe obciążenia – mówi w spocie Tomasz Grabarczyk.

Kwota wolna nadal pozostaje mniejsza niż w Zambii, a ty każdego miesiąca oddajesz państwu 40 proc. swoich dochodów. Kolejne 20 proc. płacąc w podatku VAT i akcyzie. Za te pieniądze utrzymujesz ogromne kolejki do lekarzy i armię tysięcy urzędników. Czy ma to sens? – pyta Grabarczyk.

Zamiast obciążeń socjalnych, wprowadźmy program 1000+ dla każdego pracującego Polaka. Zerowa stawka PIT dla wszystkich. Odejście od przymusu ZUS. 1000+ to minimum 1000 zł w kieszeni uczciwie pracujących obywateli – wyjaśnia.

Wyobraź sobie, że państwo przestaje ci zabierać, a Ty każdego miesiąca dostajesz co najmniej tysiąc złotych więcej. Jest to możliwe? Oczywiście! Przecież wystarczy nie kraść – podsumowuje.

Reklama / Advertisement