Nawet „Łysy” ucieka przed Jachirą! Czy to stare nagranie pogrąży skandalistkę? [VIDEO]

Rozbierająca się Klaudia Jachira i Łysy/fot. Twitter Maciej Kożuszek
Rozbierająca się Klaudia Jachira i Łysy/fot. Twitter Maciej Kożuszek
Reklama / Advertisement

Czy to stare nagranie pogrąży Klaudię Jachirę? W sieci pojawił się fragment produkcji kategorii B sprzed lat, w którym występuje obecna kandydatka KO do Sejmu. Internauci mają używanie.

Klaudia Jachira w 40 s udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia – napisał na Twitterze Maciej Kożuszek. Załączył do tego nagranie z produkcji puszczonej na TV4.

Widzimy na nim scenę, gdy do zdezorientowanego mężczyzny podchodzi kobieca postać grana przez Klaudię Jachirę. Najwyraźniej „ma ochotę” na mężczyznę.

Nie mam teraz czasu na wyjaśnienia – mówi grana przez Jachirę kobieta. – Są ważniejsze rzeczy – mówi rozbierając się.

Gdy uwodzicielsko się na nim kładzie, ten zrywa się i ucieka. Kobieta jest w szoku. – Ale przecież każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce – mówi zawiedziona.

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. – Skoro powiedziała, że marzy o seksownej, to dlaczego mu się pcha do łóżka? – pyta Zenek. – Zawsze wiedziałem, że w środku to ciepła dziewczyna z dużym potencjałem – ocenia inny.

No co? Kandydatka do Sejmu. Zapowiada, że będzie się rozbierać – stwierdza kolejny. – Sceneria wygląda jakby to były Podrywaczki epizod 183 – czytamy w komentarzu.

Reklama / Advertisement