I one się dziwią, że nikt ich nie lubi? „Chcę mieć z tobą aborcję” w serduszku [FOTO]

"Chcę mieć z tobą aborcję" w serduszku/fot. Facebook Kobiety w Sieci-aborcja po polsku
Reklama / Advertisement

Na profilu „Kobiety W Sieci- aborcja po polsku” pojawiła się grafika. Widzimy na niej przebite strzałą serce, zaś w nim napis „chcę mieć z tobą aborcję”. – Chcemy mieć z Wami Wasze aborcje, chcemy Was w nich wspierać – informuje administracja.

Z jednej strony feminazistki przekonują, że aborcja to ciężka rzecz dla kobiety. Z drugiej zapewniają, że jest „ok” albo tworzą własnie takie grafiki.

Ta widokówka była możliwa do kupienia na beneficie organizowanym przez Marsz dla bezpiecznej aborcji. Hasło to jest dla nas bardzo ważne bo istniejemy głównie z tego i dla tego powodu. Chcemy mieć z Wami Wasze aborcje, chcemy Was w nich wspierać, chcemy Was informować czy to co czujecie jest ok, nawet wtedy gdy płaczecie nam w słuchawkę telefonu i wydaje się Wam to żenujące – czytamy w opisie zdjęcia.

My wiemy jak sie czujecie, bo same jeszcze niedawno byłyśmy w takiej sytuacji jak Wy teraz. Stajemy z Wami ramię w ramię byście nie czuły się samotne. Nie jestescie same! Takich jak my są tysiące – przekonują.

Jak chwalą się prowadzące profil, wspierają je w ich działaniach Aborcyjny Dream Team i Aborcja Polska – Women Help Women.

Reklama / Advertisement