Szymon Hołownia już podjął decyzję w sprawie startu w wyborach prezydenckich. Kiedy ogłosi ją publicznie?

Szymon Hołownia/ PAP: Marcin Obara
Szymon Hołownia/ PAP: Marcin Obara
Reklama / Advertisement

Ewentualny start Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich jest przedmiotem wielu medialnych spekulacji. Niektórzy wprost mówią, że prezenter stacji TVN może okazać się czarnym koniem. Okazuje się, że współprowadzący „Mam talent!” podjął już decyzję i niebawem zamierza ją ogłosić.

– Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości. 🙂 Gdy podejmę decyzję, jakakolwiek by nie była – dowiecie się o niej najpierw Wy, moi Czytelnicy i Odbiorcy, dowiecie się jako pierwsi i ode mnie, bezpośrednio – napisał na swoim profilu na Facebooku Hołownia.

Celebryta umiejętnie stopniuje napięcie. Również media podgrzewają atmosferę uwzględniając Hołownię w kolejnych sondażach poparcia.

Teraz dziennikarze Onetu podają, że prezenter ma w niedzielę ogłosić swój start w wyborach prezydenckich. Ma się to odbyć podczas spotkania „Dlaczego i po co” organizowanego w w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

– Coś się kończy, więc coś się zaczyna. Chcę z Wami o tym porozmawiać – napisał na Facebooku Hołownia.

Reklama / Advertisement