Dobromir Sośnierz wyrzucony z uczelni za poglądy: „Czujności inkwizytorów nie uśpiło nawet moje członkostwo w parlamentarnym zespole ds. równouprawnienia LGBT…”

Dobromir Sośnierz. Foto: YouTube/NCzasTV
Dobromir Sośnierz. Foto: YouTube/NCzasTV
Reklama / Advertisement

Dobromir Sośnierz był gościem NCzasTV. Poseł Konfederacji rozmawiał z redaktorem Radosławem Piwowarczykiem o tym jak został wydalony z uczelni za swoje poglądy.

Poseł Konfederacji miał być gościem na spotkaniu „W ogniu pytań: Dobromir Sośnierz” organizowanym przez Akademię Patriotów i stowarzyszenie KoLiber na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Spotkanie zostało jednak odwołane ze względu na poglądy Sośnierza.

– Dwa tygodnie temu zostałem zaproszony przez Stowarzyszenie KoLiber oraz Fundację Akademia Patriotów na spotkanie „W ogniu pytań: Dobromir Sośnierz” do Wrocławia. Krótki wykład o planach na tę kadencję, pytania i odpowiedzi. Nie było w planach żadnych rozrób, ani palenia czarownic. Dzisiaj dowiedziałem się, że z powodu moich poglądów na temat środowiska LGBT oraz wypowiedzi dotyczących feministek wypowiedziano mi salę na spotkanie. Czujności inkwizytorów nie uśpiło nawet moje członkostwo w parlamentarnym zespole ds. równouprawnienia LGBT… – napisał na Facebooku parlamentarzysta.

Zapraszamy do oglądania rozmowy w NCzasTV.

Reklama / Advertisement