Stan Tomasza Lisa nadal niepewny. Dziennikarzowi grozi wtórny udar

Tomasz i Hanna Lis/fot. Instagram / ostaszewskamaja_official/Facebook Hanna Lis
Tomasz i Hanna Lis/fot. Instagram / ostaszewskamaja_official/Facebook Hanna Lis
Reklama / Advertisement

Stan zdrowia Tomasza Lisa uległ poprawie. Obecnie jest rozintubowany, kontaktuje, wie kim jest, ma świadomość. Najbliższe dwa, trzy dni są decydujące, gdyż może nastąpić udar wtórny – informują źródła „Super Expressu”.

Tomasz Lis niespodziewanie trafił do szpitala w Olsztynie we wtorek.

Dziennikarza, mimo że propagował zdrowy tryb życia i uprawiał regularnie sport, to już wcześniej nie ominęły kłopoty ze zdrowiem. W 2008 r. zaczął regularnie biegać, ma na swoim koncie wiele ukończonych z dobrym czasem maratonów. Jednak w 2015 r. po ukończeniu maratonu w Holandii trafił do szpitala. Przyczyną miały być problemy z nerkami.

Lekarze nie udzielają zbyt wielu informacji o stanie zdrowia pacjenta Lisa. Jednak wiadomość, że nie wyklucza się wtórnego udaru, może świadczyć co się stało. Wiadomo też, że Tomasza Lisa czeka operacja.

W nieco łagodniejszym tonie przedstawia to małżonka Hanna. „Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe” – napisała na Twitterze.

Źródło: Super Express, TVP Info

Reklama / Advertisement