Tak Biedronka zaskakuje klientów! Nietypowe znalezisko w zabawkach. „Wygląda jak narzędzie chińskiego robotnika” [FOTO]

Biedronka/obrazek ilustracyjny. Fot. Mateusz Giełczyński, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Biedronka/obrazek ilustracyjny. Fot. Mateusz Giełczyński, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Reklama / Advertisement

Jeden z klientów popularnej sieci Biedronka dokonał niecodziennego odkrycia. Przy zabawce znalazł dziwny przedmiot, przypominający narzędzie chińskiego robotnika. Klient był w szoku.

Jak donosi portal wp.pl, jeden z klientów sieci Biedronka z Sierpca w sklepie przy ul. Kościuszki natrafił na niecodzienny przedmiot.

Podejrzewam, że to nóż chińskiego robotnika, który pakował towar przed wysyłką do Polski – ocenił klient. Zdjęcie tajemniczego przedmiotu, przesłane przez czytelnika, zamieścił na swoich łamach portal wp.pl.

Przedmiot znaleziony przy klockach z sieci Biedronka/Fot. screen wp.pl
Przedmiot znaleziony przy klockach z sieci Biedronka/Fot. screen wp.pl

Jak podkreślił zaniepokojony mężczyzna, miejsce znalezienia noża budzi grozę. Był on bowiem przyczepiony do opakowania klocków dla dzieci. – Był doczepiony z tyłu opakowania klocków dla dzieci, tak jakby przyklejony na taśmę dwustronną – relacjonował w rozmowie z portalem wp.pl.

Dla mnie to dramat. To uczy pokory i przypomina, że w innych krajach ludzie żyją i pracują w gorszych warunkach – dodał.

Tymczasem Biedronka zapewnia, że bezpieczeństwo klientów jest kwestią priorytetową. Co więcej, sieć utrzymuje, że to pierwszy tego typu przypadek. Nigdy wcześniej nie pojawiały się podobne doniesienia.

„Bezpieczeństwo produktów jest naszym absolutny priorytetem. Zabawki marki własnej, tak samo jak wszystkie produkty decydowane dzieciom, są sprawdzane przez nas wyjątkowo rygorystycznie” – oświadczyło biuro prasowe Jeronimo Martins.

Źródło: wp.pl

Reklama / Advertisement