Robert Bąkiewicz apeluje ws. #STOP447. To już ostatni moment! [VIDEO]

Robert Bąkiewicz/fot. Dominik Cwikła ⓒ
Robert Bąkiewicz/fot. Dominik Cwikła ⓒ
Reklama / Advertisement

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zaapelował do Polaków o pomoc w ochronie naszego kraju przed żydowskimi uroszczeniami. Jeszcze tylko przez kilka dni można zbierać podpisy pod projektem ustawy #STOP447.

Jesteśmy na finiszu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. Zostało jeszcze kilka dni. Do 20 stycznia możecie zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy #STOP447 – przypomniał Robert Bąkiewicz.

Organizacje żydowskie chcą od Polski 300 mld dolarów. Chcą dokonać grabieży na Polsce na 300 mld dolarów. To ode mnie, od Państwa zależy czy Polskę przed tą próbą obronimy. Czy ochronimy Polskę i Polaków, następne pokolenia – podkreślił prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Dlatego proszę o wejście na stronę stop447.info, wydrukowanie arkusza na podpisy i zebranie podpisów wśród znajomych, wśród rodziny i wysłanie najpóźniej do 20 stycznia na adres podany na blankiecie – zaapelował.

Walczymy, ja, Państwo, każdy z nas jest tu odpowiedzialny za przyszłość Polski i Polaków – podkreślił Bąkiewicz.

O sprawie uroszczeń żydowskich zrobiło się głośno, gdy Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę ze spotkania ambasadora Jacka Chodorowicza z Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance). Wynika z niej, że amerykańska dyplomacja naciska na Polskę w sprawie wysuwanych przez organizacje żydowskie roszczeń dotyczących mienia bezspadkowego. Spotkanie odbyło się 25 października 2018 roku. Jednak rozmowy toczyły się również wcześniej, gdy w Kongresie USA trwały prace nad ustawą 447.

W grudniu prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał zarządzenie, które wprowadza nową definicję judaizmu. Mimo że formalnie zarządzenie wykonawcze ma być skierowane przeciwko antysemityzmowi na uniwersytetach, to może ono mieć także poważne konsekwencje w sprawie żydowskich uroszczeń wobec Polski.

Źródła: Twitter/nczas.com

Reklama / Advertisement