Mocny komentarz rzecznika Konfederacji. Grabarczyk: „Interesy wzięły górę nad honorem”

Tomasz Grabarczyk. Foto: YouTube/NCzasTV
Tomasz Grabarczyk. Foto: YouTube/NCzasTV
Reklama / Advertisement

Czy szykują się zmiany w partii KORWiN? Rzecznik Konfederacji Tomasz Grabarczyk ostro ocenił sposób głosowania elektorów Janusza Korwin-Mikkego oraz Konrada Berkowicza. Internauci są jeszcze mniej dyplomatyczni.

W temacie dzisiejszych wyborów. Tak rozkładały się głosy. Elektorzy JKM i Konrada Berkowicza nie poparli Artura Dziambora. Smutna to prawda, ale tak jest. Partia KORWiN zdradziła własnego kandydata – napisał na grupie sympatyków Janusza Korwin-Mikkego Tomasz Grabarczyk, rzecznik Konfederacji.

Największa Partia w Konfederacji zdecydowała się zaprzestać walki o Artura Dziambora. Szkoda… Teraz słyszymy jakieś puste teorie o złym, ale lepszym niż Bosak wyborze, ale niestety realia są takie, że personalne interesy wzięły górę nad honorem i walką do końca – dodał Grabarczyk.

Do posta załączono wykaz, jak głosowali elektorzy kandydatów w poszczególnych turach prawyborów.

Wpis z grupy szybko wrzucono na Twittera. – Ostateczne potwierdzenie odstrzelenia Artura Dziambora przez JKM i Berkowicza. #Dziambor2020. W normalnej partii, zarówno Korwin, jak i Berkowicz, zostaliby zawieszeni w prawach, za działanie na szkodę ugrupowania – twierdzi Kuba Hérnandez.

Prawda, postawili też na kandydata który jest lepszy dla wolnościowców (wewnętrzna walka o wpływy), ale gorszy dla wyniku Konfederacji. Strasznie stracili w moich oczach – ocenia PolskaLogiczna.

Reklama / Advertisement