Szokujące! 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem [VIDEO]

Patologia! 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem. Foto: print screen z YouTube/Oneindia Hindi | वनइंडिया हिन्दी
Patologia! 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem. Foto: print screen z YouTube/Oneindia Hindi | वनइंडिया हिन्दी
Reklama / Advertisement

Takie rzeczy tylko w Rosji! 13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem i opowiada o tym w telewizji.

13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem, a teraz rosyjskie media robią ogromny szum wokół tej sprawy. Daria i Iwan pochodzą z Kraju Krasnojarskiego.

Dziewczynka gościła ostatnio w popularnym programie Andrieja Małachowa. Powiedziała na wizji, że znajomość z chłopcem to była „miłość od pierwszego wejrzenia”.

– Pisaliśmy ze sobą, spacerowaliśmy, chodziliśmy za rękę, całowaliśmy. Kiedy Iwan pocałował mnie po raz pierwszy w policzek, od razu pochwalił się swoim kolegom – mówiła Daria.

Nastolatka jest obecnie w ósmym tygodniu ciąży. Poinformowała, że do zbliżenia doszło w listopadzie 2019 r. w domu Iwana, kiedy nie było jego rodziców.

– Teraz praktycznie całe miasto jest przeciwko nam. Wielu mówiła, że jestem suką i śpię ze wszystkimi – opowiadała dziewczyna.

Sytuacja ta mocno odbiła się na rodzicach Darii.

– Byłam w szoku. Nie mogłam wydusić ani słowa. Kiedy zaczęłyśmy rozmawiać, powiedziała, że nie zabije dziecka. Popieram jej decyzję. Nie chcę, żeby poszła pod nóż – powiedziała jej matka.

Z chęcią pomocy wyszła również matka chłopca.

– Nie wiedziałam, co powiedzieć, gdy dowiedziałam się, że mój 10-letni syn zostanie ojcem. Myślę, że sam Iwan nie do końca rozumie, co się stało. Powiedział, że przyszli do naszego mieszkania, a Daria zaproponowała mu seks. Nie stosowali żadnych środków antykoncepcyjnych i oczywiście nie zdawali sobie sprawy z możliwych konsekwencji – zdradziła.

Niektórzy lekarze wątpią jednak, że to Iwan jest ojcem dziecka. Twierdzą, że nie wszedł on jeszcze w okres dojrzewania, a Daria musiała obcować z innym mężczyzną.

– Daria nigdy nie była z innym mężczyzną. Wiem to na pewno. Jestem ojcem jej dziecka – powiedział stanowczo chłopiec.

Daria i Iwan zapowiadają, że chcą razem wychować dziecko.

Źródło: radiozet.pl, lenta.ru, Mirror

Reklama / Advertisement