Brak pomysłu na imprezowy weekend? Obok tego miejsca nie przejdziesz obojętnie

Reklama / Advertisement

Są takie miejsca na mapie miasta, które nieodzownie kojarzą się z rozrywką. Również i w ukochanym przez turystów Lwowie znaleźć można takie miejsce. Split Club bo o nim mowa, to miejsce obok którego nie można przejść obojętnie.

Do tej pory Split Club kojarzył się z trzema podstawowymi „atrakcjami”. W jednym miejscu znajdowała się bowiem restauracja, karaoke bar oraz show bar. Ten ostatni przyciągał i przyciąga do dziś setki mężczyzn.

Co warto zauważyć, taki układ to już przeszłość. Split rozbudował się bowiem o night club! I to jaki!

Bez wątpienia, już w momencie otwarcia można było to miejsce okrzyknąć hitem. Ci, którzy nie są jednorazowymi turystami wielokrotnie narzekali na brak przestrzeni do rozrywki „wyższych lotów” niż popularny Malevich.

Split Night Club to teraz miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić. Bardzo wyszukany, elegancki ale nie przytłaczający wygląd sali. Do tego świetna muzyka serwowana przez DJ przybywających z całej Europy. Oprócz tego oczywiście alkohol, który w każdym klubie leje się strumieniami. Tutaj, w Split Night Club każdy znajdzie coś dla siebie i to w bardzo korzystnej cenie.

Reklama / Advertisement