Imigranci napadli na 64-latka. Kolejne ubogacenie kulturowe w Polsce

Policjant prowadzi zatrzymanego imigranta. Foto: Policja
Policjant prowadzi zatrzymanego imigranta. Foto: Policja
Reklama / Advertisement

Dwaj imigranci napadli 64-letniego mężczyznę w Poznaniu. To Mołdawianin i Rumun. Poturbowali Polaka i zabrali mu telefony.

Do ataku imigrantów doszło 18 stycznia. 64-latek robił zakupy w jednym z supermarketów. Wówczas imigranci namierzyli swoją ofiarę widząc, że robi duże zakupy, za które płaci gotówką. Umówili się, że go napadną.

Widzieli, że senior płaci w sklepie gotówką. Zaplanowali, że go okradną. Gdy starszy mężczyzna wyszedł ze sklepu, został napadnięty – mówi podkom. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji.

Napastnicy to imigranci. Mołdawianin ma 29 lat, zaś Rumun 33 lata.

Gdy napastnicy zorientowali się, że Polak nie ma zbyt dużej ilości pieniędzy przy sobie, poturbowali go i ukradli dwa telefony. Policja przybyła na miejsce i zabezpieczyła ślady oraz nagrania z monitoringu. Przesłuchano także świadków.

Po kilku dniach udało się namierzyć napastników.

Przypominamy, że Polska w ekspresowym tempie zbliża się do pozycji lidera w polityce multikulti. Raport Eurostatu wskazuje, że nasz kraj – wbrew rządowej propagandzie – w ubiegłym roku spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej przyjął najwięcej legalnych imigrantów spoza UE. Wyprzedziliśmy w tym względzie nawet Wielką Brytanię i Niemcy.

Warto też zwrócić uwagę na liczby w Urzędzie ds. Cudzoziemców, gdzie ilość wydawanych pozwoleń nie tylko jest ogromna, ale ciągle rośnie. W tym roku, który ma ledwie jeden dzień roboczy, wydano już ponad 600 pozwoleń na przybycie imigrantów do Polski. Najwięcej wydał wojewoda małopolski (177) i mazowiecki (144).

Źródło: wp.pl

Reklama / Advertisement