Niewiarygodne zarobki polityka PiS. Ta kwota naprawdę szokuje!

Zarobki polityka PiS. Ta kwota naprawdę szokuje! Foto: print screen z YouTube/Janusz Jaskółka
Zarobki polityka PiS. Ta kwota naprawdę szokuje! Foto: print screen z YouTube/Janusz Jaskółka
Reklama / Advertisement

Zarobki polityka PiS Maksa Kraczkowskiego powalają na kolana. 41-latek pełni funkcję wiceprezesa banku PKO BP i zarabia DZIENNIE 7200 zł!

Zarobki polityka PiS Maksa Kraczkowskiego wychodzą poza granicę wyobraźni przeciętnego Polaka. Najniższa pensja w naszym kraju to bowiem 2600 zł brutto miesięcznie, natomiast wiceprezes banku PKO BP zarabia 7200 zł, jednakże dziennie.

Kraczkowski po ukończeniu studiów prawniczych wstąpił do PiS. Był warszawskim radnym, a następnie posłem. Później przeszedł z polityki do biznesu. Od razu został wiceprezesem jednego z największych banków w Polsce.

W 2017 i 2018 r. zarobki Kraczkowskiego wyniosły ponad milion złotych w ciągu roku. W 2019 r. zarobił on już 2,6 miliona złotych. To oznacza, że za jeden dzień inkasował 7200 zł, wliczając w to również soboty, niedziele i święta.

Podstawowe wynagrodzenie Kraczkowskiego to 705 tys. zł rocznie. Do tego dochodzą inne świadczenia, czyli 617 tys. zł, a także pieniądze, które pieniądze należne na dzień 31 grudnia 2019 r. Wiceprezes dostaje także wynagrodzenie wypłacane na podstawie posiadanych akcji – około milion złotych.

Źródło: fakt.pl

Reklama / Advertisement