Pani Basia pozostanie przy Jarosławie Kaczyńskim? „Wszyscy byśmy chcieli, by pracowała”

Pani Basia pozostanie przy Jarosławie Kaczyńskim?
Pani Basia pozostanie przy Jarosławie Kaczyńskim? "Wszyscy byśmy chcieli, by pracowała". Foto: print screen z YouTube/24 GODZINY online pl
Reklama / Advertisement

Czy pani Basia pozostanie przy Jarosławie Kaczyńskim? To pytanie zadają sobie najbliżsi współpracownicy prezesa PiS.

Jak na razie nie wiadomo, czy pani Basia pozostanie przy Jarosławie Kaczyńskim. Chodzi oczywiście o Barbarę Skrzypek, która od lat pracuje z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Skrzypek osiągnęła niedawno wiek emerytalny. Media informowały, że w związku z tym pożegna się ze swoją pracą.

– Pani Barbara na razie nie wybiera się na emeryturę. Pan prezes będzie mógł jeszcze długo z nią współpracować – powiedział anonimowy rozmówca „Super Expressu”.

Jak ustalili dziennikarze, w sprawie interweniować miał sam Jarosław Kaczyński. Poznał on swoją współpracowniczkę 30 lat temu w kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy.

– Pani Barbara i pan prezes to dwie najsympatyczniejsze osoby na Nowogrodzkiej. Pan prezes ma do niej ogromne zaufanie. I jest zawsze bardzo miła i cierpliwa dla osób, które dzwonią na Nowogrodzką. Bardzo ją lubię. To, że miałaby zakończyć swoją pracę, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Wszyscy jednak chcielibyśmy, żeby pracowała z panem prezesem jak najdłużej. I liczymy, że właśnie tak będzie – powiedział Karol Karski z PiS.

Reklama / Advertisement