Tego jeszcze nie grali: Kidawa-Błońska walczy z nielegalnymi imigrantami! [VIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska fot. PAP/Piotr Nowak
Małgorzata Kidawa-Błońska fot. PAP/Piotr Nowak
Reklama / Advertisement

Zaskakująca wolta! Małgorzata Kidawa-Błońska zabrała głos w sprawie kolejnej fali nielegalnych imigrantów, która szturmuje granice Europy. Będziecie mocno zdziwieni, co powiedziała.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej została zapytana o problem z kolejną falą nielegalnych imigrantów, jaka pojawiła się na greckiej granicy. Okazuje się Kidawa-Błońska mówi imigrantom stanowcze „NIE”.

Powinniśmy pilnować naszych granic i czuwać, żeby nikt niepowołany w naszym kraju się nie znalazł – powiedziała Kidawa-Błońska.

Kandydatka KO zarzuciła też PiS, że wpuszcza do Polski uchodźców

Co najważniejsze, ja chciałam przypomnieć, że w tej chwili, za rządów Prawa i Sprawiedliwości prawie 19 tysięcy ludzi przyjechało i jest w naszym kraju – oznajmiła. Niestety nie rozwinęła tej myśli.

Kidawa-Błońska stwierdziła także, że trzeba „wzmocnić Grecję i Turcję, i pomóc im w zatrzymaniu fali migrantów”.

Trzeba jasno powiedzieć, że to niespodziewane słowa w ustach pani wicemarszałek. Sęk w tym, że Kidawa-Błońska jest w tym całkowicie niewiarygodna, bowiem dała się wcześniej poznać jako zwolenniczka sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Rozwiązanie zagadki jest stosunkowo proste – mamy kampanię wyborczą i Kidawa mówi to, co Polacy chcą usłyszeć. Poza kampanią jeszcze w 2017 roku mówiła tak:

Reklama / Advertisement