GIGASKANDAL w HBO GO! Wizerunek Jana Pawła II w kosmicznych fekaliach [FOTO+VIDEO]

Wizerunek papieża-Polaka Jana Pawła II uformowany w kosmosie z fekaliów w serialu produkcji HBO GO. Foto: materiały prasowe
Wizerunek papieża-Polaka Jana Pawła II uformowany w kosmosie z fekaliów w serialu produkcji HBO GO. Foto: materiały prasowe
Reklama / Advertisement

W nowym serialu komediowym „Avenue 5”, który produkuje HBO GO pojawi się wiele znanych osobistości. Jednak jedna z nich będzie w bardzo niepochlebnym kontekście. Kosmiczne fekalia wyrzucane ze statku formują się w wizerunek Jana Pawła II.

Wizerunek Jana Pawła II szargano już wielokrotnie na wiele sposobów. Jednak nikt nie posunął się do aż takiego „profesjonalizmu” jak HBO GO. Fekalia ze statku, którym podróżują bohaterowie serialu „Avenue 5” formują się w twarz św. Jana Pawła II.

Fabuła serialu opowiada o bogaczach, którzy wybrali się w kosmiczny rejs statkiem. Ten doznaje awarii, czego najbardziej odczuwalnym skutkiem jest awaria systemu odprowadzającego fekalia. W efekcie, pasażerowie widzą w przestrzeni swoje odchody.

Wszystko, co widzę, to świecące się g*wno – mówi jeden z bohaterów w pierwszej scenie ostatniego odcinka. Drugi z bohaterów wówczas mówi, że twarz przypomina mu papieża Jana Pawła II. Ciężko nie dostrzec podobieństwa!

Był nieomylny i przepraszał za błędy Kościoła z przeszłości. Spoko koleś – w młodości nie flirtował z nazizmem – mówi dalej postać.

Reżyserem serialu jest „satyryk” ze Szkocji Armando Iannucci.

Źródło: noizz.pl

Reklama / Advertisement